Przedszkole w Kielcach | Przedszkole Niepubliczne AQQ (Herby)

Przedszkole Niepubliczne AQQ Herby

to bezpieczne, nowoczesne, przyjazne Dzieciom i Rodzicom Przedszkole które w obecnym budynku funkcjonuje od 2015 roku, natomiast na rynku w Kielcach działa od  2013 roku. AQQ Herby to nowoczesne i specjalnie zaprojektowane przez Architektów Wnętrz 4 przestronne sale przygotowane na najwyższym poziomie estetyki i funkcjonalności dla tego typu placówki. Na rynku Przedszkoli wyróżnia nas niezmiennie od prawie 7 lat profesjonalna kadra, doskonała opieka i domowa rodzinna atmosfera . Dla Rodziców udostępniamy MONITORING ONLINE ,do dyspozycji jest również  wygodny PARKING przed budynkiem.

W cenie czesnego zapewniamy: opiekę w godzinach 6.30-18.00 ; wszystkie zajęcia dodatkowe (j.angielski codziennie, rytmika, taniec, piłka nożna, warsztaty kulinarne, plastyczne, artystyczne, ogólnorozwojowe) ; wyjścia do kina, teatru, muzeum, filharmonii; wycieczki autokarem w ciekawe miejsca; imprezy kulturalne, rozrywkowe, bale karnawałowe, Mikołajki i wiele innych pomysłów a wszystko to bo UŚMIECH DZIECKA JEST NAJWAŻNIEJSZY ! 🙂

TRWA NABÓR DZIECI NA ROK 2019/2020

Rekrutujemy obecnie dzieci do następujących grup wiekowych:

• KRASNOLUDKI – dzieci ur. w 2016 r i 2017 r
  • SMERFY – dzieci ur. w 2015 r
  • MOTYLKI – dzieci ur. w 2014 r
  • TYGRYSKI – dzieci ur. w 2013 r – ZERÓWKA

Dodatkowo od września 2019 r posiadamy 2 wolne miejsca dla dzieci z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego . Zapewniamy profesjonalną opiekę wykwalifikowanego Terapeuty, Logopedy , Psychologa, zajęcia z integracji sensorycznej itp.

Terapia dla dzieci z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego odbywa się na zasadzie codziennego uczestnictwa Dziecka w zajęciach z grupą rówieśniczą pod nadzorem Terapeuty tzw „cienia” będącego wsparciem i opiekunem Dziecka w codziennych zajęciach i czynnościach w grupie dzieci zdrowych. Dodatkowo realizowany jest indywidualny program terapeutyczny pod okiem zatrudnionych w naszym Przedszkolu specjalistów w profesjonalnym gabinecie terapeutycznym Przedszkola.

Zapisy tel. 695 222 777

hd-school

JESTEŚMY PRZEDSZKOLEM

Tworzącym więź uczuciową z rodziną i środowiskiem, w którym dziecko dorasta.
Pomagającym wszystkim przedszkolakom w pełnym rozwoju talentów.
Promującym zdrowie i higienę osobistą.
Kształcącym podstawowe powinności moralne: – życzliwość – tolerancję – sprawiedliwość – uczciwość – odpowiedzialność
Dajemy wszystkim dzieciom równe szanse rozwoju osobowości.
Zapewniamy dobrze zorganizowane i atrakcyjne zajęcia.
Prowadzimy szeroki zakres działań dydaktyczno – wychowawczych , dzięki którym nasi wychowankowie zdobywają szeroki zakres wiedzy i umiejętności pozwalających sprostać wymaganiom szkoły.
Podnosimy poziom dydaktyczno – wychowawczy poprzez rozwój zawodowy.